השראה
היא ניצוץ, הארה, התפרצות של אנרגיה, של תחושה, של גירוי, המניעים אותנו למצוא משמעות, לצאת מהשגרה, לדחוף קדימה, ליצור ולהתפתח. השראה מעוררת בי רצון להביא את עצמי לידי ביטוי. היא יכולה לבוא אליי לאט ובשקט, כתהליך, או בהבזק של אור, בכוונה או שלא בכוונה. לעתים היא גלויה לעין, לעתים נסתרת. השראה היא הדבר שגורם לי לרדוף אחרי החלומות שלי, לממש וליישם אותם. זה מצב מנטלי שבו הכול אפשרי מבחינתי, הכול ברור, נכון, מדויק.
אני מאמין שלא צריך ללכת רחוק בשביל למצוא השראה. היא נמצאת מתחת לאף שלנו, בכל דבר, בכל מקום ובכל זמן. אני מוצא השראה כמעט בכל דבר: רעיונות, אנשים, בניינים, טבע, אמנות, ספרות, מוזיקה, ספורט, אופנה, אוכל – החיים.

כשאני פוגש בהשראה, אני מאפשר לה להיכנס פנימה. היא חודרת לתוכי, מניעה ומפעילה אותי – אני לא יכול אחרת, אני מרגיש את זה בעצמות. התשוקה שלי שורפת, מטלטלת, ממלאת את כולי, תופסת את המרחב הנפשי שלי, עד שאין בו עוד מקום פנוי. אני מרגיש חי, מרוגש. אני בתנועה, בעשייה, ביצירה. אני נקרא לעשות את הדבר, לבטא את עצמי. זה מגיע מבפנים, מתפשט, משתלט ומבהיר לי מה אני צריך לעשות ואיך. ואז אני נכנס לסטודיו ויוצר משהו
חדש, אחר, מעניין, שונה, נועז – משהו שעוד לא עשיתי: טקסטורה מעניינת, טעם מרגש, עוגה חדשה.
את ההשראה לספר זה קיבלתי ממעצבי האופנה הגדולים בעולם, מאמנים, מאדריכלים ומהאנשים הנפלאים שמקיפים אותי ומאפשרים לי לקום בכל בוקר ולהגשים את החלומות שלי.
כולי תקווה שהספר הזה יעורר בכם השראה…
שלכם,
דודו אוטמזגין
שף פטיסרי

Dudu Outmezgine – אמנות הפטיסרי
לפרטים ורכישה